obrazek
obrazek
obrazek

WARSZTATY ŁYŻWIARSKIE 2018
Toruń, 19 - 26 sierpnia 2018

OBÓZ LETNI 2018
Cieszyn
01 - 22 lipca 2018

 pl  en


Towarzystwo Łyżwiarstwa Figurowego Walley
telefon: +48 515 184 555
+48 518 964 605
Warszawa: +48 502 648 237
Kraków/Skawina: +48 606 355 300
Łódź: +48 501 270 702
e-mail: walley@walley.pl

Ucz się z nami jeździć na łyżwach

 • łyżwy
 • obozy
 • dobra zabawa

Letnie warsztaty łyżwiarskie - Walley 2018
Toruń, 19 - 26 sierpnia 2018

Walley jest największą na rynku szkołą nauki jazdy na łyżwach od lat organizującą zajęcia, obozy oraz zawody łyżwiarskie ukierunkowane głównie na amatorów. Pracujemy również na bieżąco z zawodnikami wyczynowymi.

Nasze obozy i warsztaty odbywają się cyklicznie – latem i zimą. Oferujemy zajęcia w najwyższym standardzie, prowadzone przez doświadczonych trenerów i instruktorów nieustannie podwyższających swoje kompetencje. Nasz trening to nie tylko zajęcia na lodzie – wspomagane są one przez zajęcia imitacyjne (tzw. off ice), treningi ogólnorozwojowe, rozciągające i taneczne oraz analizę video treningu lodowego. Kochamy to, co robimy i naszą wiedzę przekazujemy dalej. To wszystko sprawia, że podczas jednego obozu są Państwo w stanie poczynić postęp równy kilku miesiącom treningów stacjonarnych.

Letnie warsztaty łyżwiarskie 2018 - 19-26.08.2018
odbędą się w Toruniu
Zapisy - niedługo informacja na stronie!

WARSZTATY ŁYŻWIARSKIE - dla kogo?
Z warsztatów skorzystają zarówno osoby dobrze już na łyżwach jeżdżące, jak i zupełnie początkujące.

Program został pomyślany w taki sposób, żeby osoby bardziej zaawansowane miały możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć tematycznych, jak np. „technika skakania Axla”, „trójki a zwroty - z czym to się je”, „piruet z odchyleniem tułowia i jego wariacje”, „gra aktorska w łyżwiarstwie”. Przewidziane mamy również kilka wykładów oraz, oczywiście, integrację grupową. Osoby początkujące będą z kolei uczone wg normalnego programu obozowego, a jeśli poczują się na siłach, będą mogły skorzystać z dodatkowych zajęć.

Warsztaty mają nieco inny profil, niż nasze lipcowe obozy. Pomyślane są bardziej dla osób, które wiedzą już, że łyżwiarstwo to ich pasja. Lipcowe obozy z kolei, poza dużą dawką łyżew, oferują również inne aktywności - sportowe i nie tylko.

Jacek Tascher i Magdalena Tascher

Co konkretnie proponujemy?

 
  

Warsztaty to - od pięciu lat - kolejna, nowa propozycja Walley’a. Skupiamy się na technice i koordynacji, a także pracujemy nad poszczególnymi grupami elementów. Dlatego też proponujemy mniej sztywny niż zwykle podział uczestników - czyli grupy tematyczne.
Skupimy się również na programach na zawody amatorskie – podpowiemy co zrobić, żeby prezentować się lepiej, ułożymy choreografie dostosowane do wymogów regulaminu.

 • zakwaterowanie – noclegi i pełne wyżywienie /trzy posiłki dziennie, deser, woda mineralna/,
 • zajęcia na lodzie – 12 zajęć w tygodniu w kompleksie MOSiR Toruń - lodowisko Tor-Tor,
 • zajęcia imitacyjne – 6 zajęć w tygodniu,
 • trening koordynacyjny z elementami tańca / zajęcia taneczne / ekspresja i wyrażanie emocji – 6 zajęć,
 • trening wszechstronny – ogólnorozwojowy / stretching – 6 zajęć w tygodniu,
 • analiza video i wykłady,
 • za dodatkową opłatą:
  – lekcje indywidualne z trenerami,
  – układanie programu + trening w sali z lustrem (nowy pakiet),
  – aquapark, kompleks saun,
 • opieka trenerska i instruktorska w czasie zajęć,
 • ubezpieczenie NNW,
 • opieka podczas pobytu, interesujące i bezpieczne spędzenie czasu; kadra trenersko-wychowawcza z uprawnieniami – zarówno jeśli chodzi o trening, jak również jeśli chodzi o opiekę nad niepełnoletnimi,
 • dojazd na obóz i powrót we własnym zakresie. Dla osób jadących z Warszawy istnieje możliwość dodatkowo płatnego transportu. Przy zebraniu się grupy 12-14 osób zorganizujemy dodatkowo płatny (80 zł w każdą stronę) transport na trasie Warszawa - Toruń - Warszawa (zgłoszenia i opłaty na konto klubowe w terminach tych samych, co obóz),
 • trening na lodzie prowadzony w grupach dopasowanych do umiejętności uczestników,
 • każdy zgłaszający się dostanie opis elementów i umiejętności pozwalający na wpisanie się do odpowiedniej grupy, korespondującej z jego poziomem.


W ofercie - również program dla grupy w wieku 7–12 lat.
 • Treningi – taneczny, imitacyjny oraz wszechstronny, traktowane jako treningi towarzyszące treningowi na lodzie, a co za tym idzie nie odnoszące się w bezpośredni sposób do aktualnych umiejętności łyżwiarskich uczestników.Jaki proponujemy termin?

19 – 26 sierpnia 2018 – czyli tygodniowa, zmasowana dawka treningu na lodzie, przed zbliżającym się nowym sezonem!Tym razem - w Toruniu - mieszkać będziemy w Hotelu  Meeting ***
Hotel umiejscowiony jest obok lodowiska Tor-Tor. Nowoczesny obiekt jest częścią nowowybudowanej hali widowiskowo-sportowej. W obiekcie znajdują się również sale do ćwiczeń oraz sale konferencyjne, z których będziemy korzystać. W całym obiekcie jest dostępne wifi.
W cenie naszego pobytu mamy możliwość korzystania ze znajdującego się w kompleksie Champion Gym & Spa a mianowicie z sauny, jacuzzi, słonecznej łąki :)
Tuż obok znajduje się również stadion oraz las z zewnętrzną siłownią. Spacer do toruńskiego Starego Miasta zajmie nam jedynie 15 min.
Mieszkamy również w Hotelu Uniwersyteckim**
Hotel położony jest po drugiej stronie stadionu, przylegającego do lodowiska TorTor. Tak więc nasze 4 obiekty - hotel Meeting, lodowisko, stadion i Hotel Uniwersytecki są położone, jeden obok drugiego. Oba nasze hotele dzieli 5 minutowy spacer.
Hotel UMK to również nowoczesny obiekt, z bardzo dobrze wyposażonymi pokojami i wifi dostępnym w całym hotelu. Dodatkowa informacja -  śniadania jemy w swoich hotelach, natomiast obiady i kolacje wszyscy jemy w Hotelu Uniwersyteckim.

Kontakt, zasady zgłoszenia i płatności – jak i kiedy?

Kontakt w sprawie udziału i zgłoszenie:

 • telefonicznie na numer telefonu Walley’a: +48 515 184 555, +48 518 964 605,
 • pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: walley@walley.pl
 • zgłoszenie - poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, otrzymanie potwierdzenia zgłoszenia i terminową wpłatę zaliczki

Płatności:

Całkowity koszt warsztatów wynosi: 1749 zł

*Dla tych z Państwa, którzy uczestniczyli już w, co najmniej, 3 warsztatach letnich (sierpniowych), zniżka wynosi 150 zł. Dla rodzeństw i rodzin zniżka wynosi – od drugiej i każdej kolejnej osoby – 100 zł na osobę. Zniżek nie łączymy.

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłat upływa:

W przypadku wyczerpania się puli dostępnych miejsc zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zamknięcia listy uczestników.

ZGŁOSZENIE i WPŁATA

27 maja 2018              Zaliczka wynosi: 749 zł
24 czerwca 2018      
Druga wpłata wynosi: 1000 zł


Aktualne dane konta klubowego to:

MUKS Walley-Plus Duo, al. Armii Ludowej 4/46, 00-571 Warszawa
Konto: PKO Bank Polski S.A. 16 Oddział/Warszawa
09 1020 1169 0000 8702 0124 4086

Zdjęcia i filmiki - wspomnienia z Torunia Walley 2016

Zaglądajcie zarówno na Flickr, jak i na YouTube, również na FB.