obrazek
obrazek
obrazek

NAUKA JAZDY NA ŁYŻWACH
Kraków LODOWISKO CRACOVII
Siedleckiego 7

TRENING NA LODZIE
czwartek rano - 7.30-8.30
piątek wieczorem - 20.15-21.15

OBOZY 2017 - lato
02-23.07 Cieszyn
20-27.08 Toruń

zajęcia Kraków/Skawina kontakt
606 355 300 krakow@walley.pl

 pl  en


Towarzystwo Łyżwiarstwa Figurowego Walley
telefon: +48 515 184 555
+48 518 964 605
Warszawa: +48 502 648 237
Kraków/Skawina: +48 606 355 300
Łódź: +48 501 270 702
e-mail: walley@walley.pl

Ucz się z nami jeździć na łyżwach

  • łyżwy
  • obozy
  • dobra zabawa

Zajęcia nauki jazdy na łyżwach Kraków - grafik i aktualności

Do proponowanych przez nas zajęć można dołączyć w każdym momencie sezonu. Wszystkie zajęcia dedykowane są zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Nauczymy jeździć każdego - w miłej i rodzinnej atmosferze.

Teraz ROLKI

Na zajęcia na rolkach zapraszamy do dwóch lokalizacji - Parku Jordana w Krakowie i do Parku Skawińskiego.

Kończy się rok szkolny, a wraz z nim nasze zajęcia. Zapraszamy na ostatnie zajęcia na rolkach w parku skawińskim w najbliższy poniedziałek 26.06 o godz. 18:00. Zajęcia w środę 21.06 na sali są odwołane, osoby, które mają wykupiony karnet na 3 miesiące, zapraszamy w zamian na poniedziałkowe rolki.

Zajęcia na rolkach odbywają się tylko przy dobrej pogodzie, jeśli pada, zajęcia są odwołane. Prosimy o zapisy przez formularz. Dzięki zapisom online, jeśli zajęcia będą odwołane z powodu pogody, poinformujemy o tym smsowo.

Zapisy Kraków:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpW-Bat52KzzKoBj-6Bs9cNVJW7LJwdXvIcNnBBcL3DovbwA/viewform
Zapisy Skawina:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyRV0kV4XEJZuoO85rYz-dd29Ns1_edE0JPhCDJ3GQokEXmQ/viewform

Aktualne terminy i cennik zajęć off-ice poniżej:

PONIEDZIAŁEK - ROLKI W PARKU SKAWIŃSKIM
18.00-19.00 - DZIECI + MŁODZIEŻ
-> pojedyncze zajęcia - 20zł
-> spotykamy się przy głównym wejściu do parku od strony parkingu i Dworku Skawińskiego

ŚRODA - TAŃCE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W SP 4 w SKAWINIE
18:45-19:30 - DZIECI - grupa młodsza
19:30-20:15 - MŁODZIEŻ - grupa starsza
-> pojedyncze zajęcia - 20zł, abonament miesięczny - 50zł lub 120zł za 3 miesiące zajęć w ramach programu dofinansowanego

PIĄTEK - ROLKI W PARKU JORDANA W KRAKOWIE
19:00-20:00 - DZIECI +DOROŚLI
-> pojedyncze zajęcia - 20zł
-> spotykamy się przy wejściu od strony "okrąglaka"

Osoby, które planują zakup rolek, informujemy, że w krakowskim sklepie niecodzienni (https://niecodzienni.pl), z którym współpracujemy nadal obowiązują na hasło "walley" zniżki na sprzęt.

LODOWISKO CRACOVII - aktualne informacje

Nauka jazdy na łyżwach - zajęcia na krytym lodowisku Cracovii (dojazd) w Krakowie, przy ulicy Siedleckiego 7:
Sezon 2016-2017 już pożegnalismy - zapraszamy ponownie na przełomie sierpnia i września.


CZWARTEK - TRENING PORANNY
7.30-8.30 rano - trening z instruktorami na lodzie (w podziale na grupy)

Dziękujemy za wspólnie spędzony z nami czas - za dobrą zabawę, ale też i ciężką pracę, którą wkładacie w treningi i która przynosi naprawdę niezwykłe efekty. I tu mówię w imieniu całej walley'owej ekipy instruktorów - jesteśmy dumni z Waszych postępów.

To co w takim razie począć z czasem po zakończeniu sezonu? :)
Zapraszamy na rolki (szczegóły prześlemy w kolejnym mailu) oraz letnie obozy łyżwiarskie. Przypominamy, że największej grupy dzieci z Krakowa i Skawiny spodziewamy się 16-23 lipca w Cieszynie. W tym czasie dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Skawina zapewniamy dzieciom przygotowującym się do startu w zawodach lekcje indywidualne.
______________________________
PIĄTEK - TRENING WIECZORNY
19:30-20:00 - trening wszechstronno-imitacyjny przygotowujący do treningu na lodzie (w hali lodowiska)
20:15-21:15 - trening z instruktorami na lodzie (w podziale na grupy wiekowe i zaawansowania)


W przypadku meczu hokejowego treningi wieczorne są odwołane. O takich zmianach zawsze informujemy wcześniej mailowo.

Zarówno lekcje indywidualne jak i łyżwy z wypożyczalni rezerwujemy z wyprzedzeniem mailowo lub telefonicznie. Rezerwację można nieodpłatnie odwołać do dnia poprzedzającego trening. W przypadku rezygnacji z lekcji indywidualnej lub łyżew w dniu treningu należy pokryć całkowity koszt.
- 10zł - wypożyczenie łyżew

Jeśli chcesz zrobić fajny prezent
 swoim przyjaciołom lub bliskim, możesz u nas zamówić dla nich zajęcia łyżwiarskie - zarówno grupowe, jak i indywidualne.
Mogą to być również spotkania urodzinowe i imieninowe dla dzieci - zabawy i konkursy na lodzie.

Opłaty, zapisy, kontakt i pozostałe przydatne informacje > tutaj

POLECAM I ZAPRASZAM

Jacek Tascher, szef Walley'a, trener, promotor łyżwiarstwa figurowego, komentator EurosportuWalley Skawina - Aleksandra Krzyżanowska i Katarzyna Sobieszek-Müller

Jacek Tascher – polecam w Krakowie i w Skawinie, pod flagą Walley’a, trening z Kasią Sobieszek-MüllerOlą Krzyżanowską i ich współpracownikami.

Ola Krzyżanowska i Kasia Sobieszek-Müller pierwsze łyżwiarskie kroki stawiały w Krakowie, we wczesnych latach dziecięcych. Brały udział w wielu zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, trenując pod okiem m.in. Anny Rechnio i Zbigniewa Sulimy. Kariery sportowe zakończyły w sezonie2004/2005, a w roku 2006 wraz z rewią Rastelli Show wyruszyły w 7-miesięczne tournée po wyspie Reunion. Dziś Ola jest doktorantką w Katedrze Metrologii i Elektroniki, a równocześnie wykładowcą, na krakowskiej AGH, natomiast Kasia po ukończeniu architektury i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej pracuje w biurze projektów. Swoją łyżwiarską pasję realizują obecnie jako instruktorki, ucząc małych i dużych adeptów łyżwiarstwa figurowego.
W sezonie 2012/2013 do grona krakowskich instruktorów dołączyli Renata Borkowska, Lucyna Sobieszek i Wojtek Żarów, a w kolejnym 2013/2014 Kasia Golonka i Bolko Targosz. Wszyscy swoją przygodę z łyżwami rozpoczynali w Krakowie, a Kasia miała łyżwy na nogach już w wieku trzech lat. Kasia jako zawodniczka należała do kadry Polski, a po zakończeniu kariery pasję do łyżwiarstwa realizowała jako sędzia, a później trener. Renata wyczynowo trenowała łyżwiarstwo figurowe przez 12 lat, zdobywając vice mistrzostwo Polski juniorek oraz startując na zawodach międzynarodowych. Następnie pracowała jako trener w szwedzkim klubie FC Landskrona, a także w Krakowskim Klubie Łyżwiarskim szkoląc najmłodszych. Lucyna aktywnie uczestniczy w ruchu łyżwiarstwa amatorskiego w Polsce. Od lat projektuje i szyje sukienki łyżwiarskie, a także startuje w zawodach dla amatorów. Wojtek to brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Polski w konkurencji solistów oraz reprezentant naszego kraju w zawodach międzynarodowych. Bolko rozpoczął treningi wyczynowe jako dziecko, a zakończył w sezonie 2002/2003. W roku 2006 wraz z Kasią Sobieszek i Olą Drozd wyjechał na wyspę Reunion, by występować w rewii Rastelli Show. Wszystkich krakowskich instruktorów łączy łyżwiarska pasja, ale na co dzień realizują się w pracy w bardzo różnych dziedzinach: Kasia pracuje w firmie farmaceutycznej, Renata jest nauczycielem, Lucyna doradza jako osobista stylistka, a Wojtek jest fizjoterapeutą. Prywatnie spełniają się także w roli rodziców.

SPRZĘT ŁYŻWIARSKI - Z WALLEY'EM TANIEJ

Jeśli myślimy o zakupie butów z łyżwami dla bardziej zaawansowanych, a także innych akcesoriów łyżwiarskich to polecamy sklep łyżwiarski, prowadzony przez firmę Spin, mieszczący się na antresoli, w budynku lodowiska Torwar w Warszawie. Bilecik na zajecia łyżwiarskie Walley'a, to 5% zniżka.