obrazek
obrazek
obrazek

NAUKA JAZDY NA ŁYŻWACH
Kraków LODOWISKO CRACOVII
Siedleckiego 7

TRENING NA LODZIE
czwartek rano - 7.30-8.30
piątek wieczorem - 20.15-21.15

OBOZY 2017 - lato
24.06-01.07 Korbielów
02-23.07 Cieszyn
20-27.08 Toruń

zajęcia Kraków/Skawina kontakt
606 355 300 krakow@walley.pl

 pl  en


Towarzystwo Łyżwiarstwa Figurowego Walley
telefon: +48 515 184 555
+48 518 964 605
Warszawa: +48 502 648 237
Kraków/Skawina: +48 606 355 300
Łódź: +48 501 270 702
e-mail: walley@walley.pl

Ucz się z nami jeździć na łyżwach

  • łyżwy
  • obozy
  • dobra zabawa

Zajęcia nauki jazdy na łyżwach Kraków - grafik i aktualności

Do proponowanych przez nas zajęć można dołączyć w każdym momencie sezonu. Wszystkie zajęcia dedykowane są zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Nauczymy jeździć każdego - w miłej i rodzinnej atmosferze.

LODOWISKO CRACOVII - aktualne informacje

Nauka jazdy na łyżwach - zajęcia na krytym lodowisku Cracovii (dojazd) w Krakowie, przy ulicy Siedleckiego 7:
Sezon 2016-2017 cały czas trenujemy - zapraszamy!!!

Mimo, że aura iście zimowa, powoli zmierzamy ku zakończeniu sezonu łyżwiarskiego w Krakowie.

W ostatnie dwa tygodnie obecnego sezonu (17-27.04) trenujemy według następującego planu:

CZWARTEK 20.04 i 27.04 - TRENING PORANNY
7.30-8.30 rano - trening z instruktorami na lodzie (w podziale na grupy)

PIĄTEK 21.04 - TRENING WIECZORNY
19:30-20:00 - trening wszechstronno-imitacyjny przygotowujący do treningu na lodzie (w hali lodowiska)
20:15-21:15 - trening z instruktorami na lodzie (w podziale na grupy wiekowe i zaawansowania)


W przypadku meczu hokejowego treningi wieczorne są odwołane. O takich zmianach zawsze informujemy wcześniej mailowo.

Zarówno lekcje indywidualne jak i łyżwy z wypożyczalni rezerwujemy z wyprzedzeniem mailowo lub telefonicznie. Rezerwację można nieodpłatnie odwołać do dnia poprzedzającego trening. W przypadku rezygnacji z lekcji indywidualnej lub łyżew w dniu treningu należy pokryć całkowity koszt.
- 10zł - wypożyczenie łyżew

Jeśli chcesz zrobić fajny prezent
 swoim przyjaciołom lub bliskim, możesz u nas zamówić dla nich zajęcia łyżwiarskie - zarówno grupowe, jak i indywidualne.
Mogą to być również spotkania urodzinowe i imieninowe dla dzieci - zabawy i konkursy na lodzie.

Opłaty, zapisy, kontakt i pozostałe przydatne informacje > tutaj

POLECAM I ZAPRASZAM

Jacek Tascher, szef Walley'a, trener, promotor łyżwiarstwa figurowego, komentator EurosportuWalley Skawina - Aleksandra Krzyżanowska i Katarzyna Sobieszek-Müller

Jacek Tascher – polecam w Krakowie i w Skawinie, pod flagą Walley’a, trening z Kasią Sobieszek-MüllerOlą Krzyżanowską i ich współpracownikami.

Ola Krzyżanowska i Kasia Sobieszek-Müller pierwsze łyżwiarskie kroki stawiały w Krakowie, we wczesnych latach dziecięcych. Brały udział w wielu zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, trenując pod okiem m.in. Anny Rechnio i Zbigniewa Sulimy. Kariery sportowe zakończyły w sezonie2004/2005, a w roku 2006 wraz z rewią Rastelli Show wyruszyły w 7-miesięczne tournée po wyspie Reunion. Dziś Ola jest doktorantką w Katedrze Metrologii i Elektroniki, a równocześnie wykładowcą, na krakowskiej AGH, natomiast Kasia po ukończeniu architektury i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej pracuje w biurze projektów. Swoją łyżwiarską pasję realizują obecnie jako instruktorki, ucząc małych i dużych adeptów łyżwiarstwa figurowego.
W sezonie 2012/2013 do grona krakowskich instruktorów dołączyli Renata Borkowska, Lucyna Sobieszek i Wojtek Żarów, a w kolejnym 2013/2014 Kasia Golonka i Bolko Targosz. Wszyscy swoją przygodę z łyżwami rozpoczynali w Krakowie, a Kasia miała łyżwy na nogach już w wieku trzech lat. Kasia jako zawodniczka należała do kadry Polski, a po zakończeniu kariery pasję do łyżwiarstwa realizowała jako sędzia, a później trener. Renata wyczynowo trenowała łyżwiarstwo figurowe przez 12 lat, zdobywając vice mistrzostwo Polski juniorek oraz startując na zawodach międzynarodowych. Następnie pracowała jako trener w szwedzkim klubie FC Landskrona, a także w Krakowskim Klubie Łyżwiarskim szkoląc najmłodszych. Lucyna aktywnie uczestniczy w ruchu łyżwiarstwa amatorskiego w Polsce. Od lat projektuje i szyje sukienki łyżwiarskie, a także startuje w zawodach dla amatorów. Wojtek to brązowy i srebrny medalista Mistrzostw Polski w konkurencji solistów oraz reprezentant naszego kraju w zawodach międzynarodowych. Bolko rozpoczął treningi wyczynowe jako dziecko, a zakończył w sezonie 2002/2003. W roku 2006 wraz z Kasią Sobieszek i Olą Drozd wyjechał na wyspę Reunion, by występować w rewii Rastelli Show. Wszystkich krakowskich instruktorów łączy łyżwiarska pasja, ale na co dzień realizują się w pracy w bardzo różnych dziedzinach: Kasia pracuje w firmie farmaceutycznej, Renata jest nauczycielem, Lucyna doradza jako osobista stylistka, a Wojtek jest fizjoterapeutą. Prywatnie spełniają się także w roli rodziców.

SPRZĘT ŁYŻWIARSKI - Z WALLEY'EM TANIEJ

Jeśli myślimy o zakupie butów z łyżwami dla bardziej zaawansowanych, a także innych akcesoriów łyżwiarskich to polecamy sklep łyżwiarski, prowadzony przez firmę Spin, mieszczący się na antresoli, w budynku lodowiska Torwar w Warszawie. Bilecik na zajecia łyżwiarskie Walley'a, to 5% zniżka.